2022-05-17

Za tydzień Smart City Wielkopolska&Guests 2022Już 25 maja w Poznań Congress Center odbędzie się trzecia, w pełni stacjonarna edycja Smart City Wielkopolska & Guests 2022. Organizatorami konferencji są: Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji, Smart City Poznań, wielkopolskie miasta oraz przedstawiciele biznesu i nauki.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą resilient cities, czyli miasta zdolne do reagowania i przystosowania się do zachodzących zmian. W dobie pandemii Covid-19 i wojny w Ukrainie tematyka jest szczególnie ważna zarówno dla zarządzających miastami, jak i mieszkańców.

Podobnie jak w poprzednich edycjach zaplanowane zostały wystąpienia wyjątkowych mówców oraz charyzmatycznych panelistów, a nowością będzie przyjazna przestrzeń wystawiennicza Smart Space, gdzie wystawią się m.in. US Commercial Service (CS), PCSS, Flowbrird, Atos, VidLab.

Naszą Keynote Speakerką będzie prof. Aleksandra Przegalińska filozofka, futurolożka i badaczka nowych technologii, której wykład zainauguruje tegoroczną edycję Smart City Wielkopolska & Guests. Ponadto będziemy mieli okazję wysłuchać wystąpień ekspertów samorządowców oraz gości zagranicznych zaangażowanych w projekty smart city na całym świecie. Zaplanowane zostały wykłady m.in. z obszarów energetyki, infrastruktury IT, komunikacji oraz 2 debaty.

Zadbaliśmy także o element interaktywny - warsztaty tematyczne prowadzone przez profesjonalistów z Huge Thing.

Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna i bardzo prosta. Wystarczy skorzystać z jednego z dwóch formularzy na tej stronie.

Należy zwrócić uwagę na dwie osobne rejestracje - na konferencję oraz na popołudniowe warsztaty. Limit miejsc dla obu wydarzeń jest ograniczony.

Konferencja będzie tłumaczona na język angielski.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do rejestracji i udziału w wydarzeniu.

Zobacz także:
https://www.poznan.pl/scw/ ›


Tagi:
Gospodarka i biznes, konferencja
 - 1