Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2020-07-09

Food trucki przyjeżdżają do ObornikMieszkańców Obornik czekają dwa dni wypełnione najlepszym street foodem. Na kąpielisko miejskie Żwirki przyjadą food trucki serwujące dania typowe dla różnych zakątków Ziemi. II Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się 11 i 12 lipca w godzinach od 12 do 22 – w sobotę i w niedzielę od 12 do 20.

Festiwal Smaków Food Trucków to strefa dedykowana koneserom kuchni pod chmurką. Do udziału zapraszane są najlepsze restauracje na kółkach z całej Polski, które wyspecjalizowały się w określonych daniach i mają rzesze sympatyków w swoich „rodzinnych” miastach. Jedne serwują egzotyczne przysmaki z odległych stron świata, inne doskonale czują się w kuchni europejskiej lub słyną z pysznych deserów.
Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji.

Tagi:
Oborniki, Sport i rekreacja
 - 1