2020-06-22

Akcja dla SandryPracownicy Urzędu Gminy Tarnowo Podgórne przyjęli wyzwanie od urzędników z gminy Kleszczewo i wzięli udział w wyzwaniu #gaszynchallenge.

16 czerwca na chodniku przed budynkiem urzędu wójt Tarnowa Podgórnego dał hasło „Zaczynamy!”. I wtedy jedni robili pompki, inni przysiady, kilka osób zdecydowało się robić „pajacyki”, byli też tacy, którzy pompowali… pompkami rowerowymi. Wszystko w szczytnym celu.
– Dziękujemy Wójtowi Kleszczewa Bogdanowi Kemnitzowi i jego pracownikom za nominację – powiedział wójt Tarnowa Podgórnego Tadeusz Czajka. – Cieszę się, że w ten sposób i my włączyliśmy się w ogólnopolską akcję charytatywną.
Zasady tego wyzwania są proste: osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek (lub 10 innych ćwiczeń). Jeżeli je wykonają, to wpłacają minimum 5 zł na konto akcji dobroczynnej, jeżeli nie – wpłacają minimum 10 zł. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania, a potem mogą nominować minimum 3 osoby.
W Tarnowie Podgórnym na leczenie Sandry Wolniak, chorującej na rdzeniowy zanik mięśni, zebrano i przekazano 312 zł. A nominacje otrzymali:
Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Tarnowie Podgórnym,
Komunikacja Gminy Tarnowo Podgórne TPBUS Sp z o.o.,
gmina Bardo – gmina partnerska Tarnowa Podgórnego,
Regionalna Izba Obrachunkowa w Poznaniu.


Tagi:
Kleszczewo, Rodzina i zdrowie, Tarnowo Podgórne
 - 1