2020-06-16

Widowiska z nowymi terminamiOd 10 lat w Murowanej Goślinie wystawiane są wielkie widowiska historyczne. Termin tegorocznej edycji, ze względu na stan epidemii w Polsce, spowodowany koronawirusem został przesunięty. Stowarzyszenie Dzieje, wydało komunikat w tej sprawie.

– Zgodnie z obowiązującymi decyzjami administracyjnymi dotyczącymi imprez masowych, jesteśmy zmuszeni do tego, aby dostosować się do wymagań podyktowanych odpowiednimi rozporządzeniami związanymi z walką z pandemią COVID-19, a tym samym przenieść datę wystawienia widowisk, które miały odbyć się w dniach 21 czerwca do 18 lipca 2020 r. – napisano w komunikacie.
Organizatorzy mają nadzieję, że spotkają się z widzami w nieco mniejszym gronie w Parku Dzieje w nowym terminie. Kupione przez publiczność bilety zachowują ważność na widowisko, które odbędzie się w nowej dacie. W ciągu najbliższych dni drogą mailową przedstawiciele Stowarzyszenia Dzieje uruchomią odpowiednią procedurę na stronie bileteria.parkdzieje.pl, dzięki której będzie można wybrać nowy termin realizacji biletów w jednym z 6 nowych terminów na przełomie sierpnia i września. Będzie także możliwość otrzymania zwrotu płatności. – Zachęcamy Was do tego, abyście zachowali swoje wejściówki – będzie to dla nas ogromne wsparcie. Liczymy, że spotkamy się na widowiskach w tym samym składzie – apelują organizatorzy.


Tagi:
Kultura, Murowana Goślina
 - 1