Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2020-05-26

Trwa konkurs Do pracy jeżdżę pociągiemJeszcze do 12 czerwca można wysyłać fotografie w konkursie Do pracy jeżdżę pociągiem. Organizatorem konkursu jest gmina Luboń.

- W tym trudnym czasie warto umilić sobie drogę do pracy robiąc zdjęcie i wysyłając je do nas – zachęcają organizatorzy zabawy. Autorzy trzech najlepszych fotografii zostaną nagrodzeni rowerami miejskimi.
Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne przedstawiające drogę do pracy pociągiem relacji Poznań-Luboń-Poznań. Przy wyborze najlepszej fotografii brane będą pod uwagę oryginalność, inwencja i pomysłowość podejścia do tematu oraz zaangażowanie w przygotowanie fotografii.
Fotografie należy przesłać do 12 czerwca na adres: biuro@eko-precyzja.eu
Cele konkursu to: promocja transportu kolejowego relacji Poznań–Luboń–Poznań, promocja budowy Zintegrowanego Węzła Przesiadkowego w Luboniu, zwiększenie świadomości ekologicznej i odpowiedzialności wśród mieszkańców za stan środowiska przyrodniczego, wskazanie przewagi transportu publicznego nad transportem indywidualnym, )promocja funduszy europejskich oraz rozwijanie kreatywności mieszkańców i pasji fotografowania.
Konkurs realizowany jest w ramach projektu europejskiego pt. „Koncentracja transportu publicznego Miasta Luboń wokół transportu szynowego w drodze budowy Zintegrowanego Węzła Przesiadkowego w Luboniu wraz z działaniami uzupełniającymi”, który jest realizowany w Luboniu od 2017 roku i kończy się właśnie w tym roku.

Regulamin konkursu
Tagi:
Luboń, Poznańska Kolej Metropolitalna, Transport indywidualny i zbiorowy
 - 1