Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania
2018-08-06

VIII Metropolitalny Spływ KajakowyZapraszamy do udziału w VIII Matropolitalnym Spływie Kajakowym, który odbędzie sie w sobotę, 1 września. Tym razem uczestnicy przepłyną ok. 30 km rzeką Wartą ze Śremu do Puszczykowa.

Na miejsce startu, z Poznania przez Puszczykowo na miejsce startu w Śremie, będzie można dotrzeć specjalnym autokarem lub własnym transportem. Start ok. godz. 10:30. Na mecie, na którą planowano wszyscy powinni dopłynąć ok. godz. 15:30 czekał będzie ciepły posiłek. Autobusy powrotne do Poznania i Śremu będą podstawiane około godziny 17:30. Dodatkową atrakcją będzie wyścig o puchar Metropolii, w którym będzie mogło wziąć udział maksymalnie 15 kajaków.

Komandorem spływu już po raz kolejny będzie Izabela Dylewska - wielokrotna medalistka olimpijska, mistrzostw świata i Europy.

Zapisy na spływ przyjmowane będą od 15 do 23 sierpnia poprzez wypełnienie ankiety, która znajduje się na stronie: https://goo.gl/forms/9QlSRcuKcldWbyQ52

Warunkiem uczestnictwa jest potwierdzenie przez organizatorów dostępności miejsc i dokonanie wpłaty na podane konto. Koszt spływu wynosi 70 zł od osoby dorosłej i 40 zł dzieci (7-15 lat). Dzieci od lat 7 mogą wziąć udział w spływie pod opieka osoby dorosłej.

Załączniki:
regulamin VIII MSK 2018.pdf [208.25 KB]


Tagi:
Metropolitalny Spływ Kajakowy, Poznań, Puszczykowo, sport, Sport i rekreacja, Śrem
 - 1