2015-12-22

Kończy się realizacja projektu pn."Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Metropolii Poznań"W związku z trwającą procedurą dotyczącą uchwalenia Planów Gospodarki Niskoemisyjnej odbywają się spotkania w komisjach rad gmin w tej sprawie.

W związku z trwającą procedurą dotyczącą uchwalenia Planów Gospodarki Niskoemisyjnej, odbywają się spotkania w komisjach rad gmin Metropolii Poznań w tej sprawie.

Do tej pory odbyły się spotkania w gminach: Kleszczewo, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Rokietnica, Skoki, Suchy Las, Śrem i Tarnowo Podgórne.

W trakcie spotkań przedstawiciele Wykonawcy - Consus Carbon Engineering - przedstawiają strukturę dokumentu i projekty w nim zawarte. Spotkania są również okazją do omówienia zagadnień związanych szerzej z ochroną środowiska oraz możliwością dofinansowania działań proekologicznych. W grudniu Plan Gospodarki Niskoemisyjnej uchwaliły gminy: Śrem i Luboń.

Tagi:
Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Plan Gospodarki Niskoemisyjnej, Rokietnica, Skoki, Suchy Las, Śrem, Tarnowo Podgórne
 - 1