2017-05-04

X Forum Gospodarcze Metropolii PoznańW dniach 17-18 maja br. w budynku Concordia Design oraz w siedzibach Firm Partnerskich odbędzie się kolejna edycja Forum Gospodarczego Metropolii Poznań. Forum jest największą regionalną konferencją gospodarczą skierowaną do przedsiębiorców oraz przedstawicieli władz samorządowych.

Wykłady oraz dyskusje panelowe koncentrować się będą przede wszystkim na skutecznych sposobach pokonywania barier związanych z aktualną sytuacją na rynku pracy. To odpowiedź na zapotrzebowanie firm. Coraz więcej z nich dostrzega bowiem brak odpowiednich pracowników jako czynnik hamujący rozwój. Zaplanowano w związku z tym trzy główne bloki tematyczne: "Zatrudnianie pracowników ze wschodu odpowiedzią na brak rąk do pracy", "Jak pozyskać i zatrzymać w firmie najlepszych pracowników" oraz "Zwiększenie efektywności produkcji odpowiedzią na brak rąk do pracy".
W ramach Forum odbędą się również wizyty studyjne w firmach partnerskich z regionu, które skutecznie wykorzystują nowoczesne technologie do nieustannego stymulowania rozwoju. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń biznesowych i wzajemnej inspiracji.
Program X Forum Gospodarczego Metropolii Poznań oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej: www.forumgospodarcze.com

Tagi:
Buk, Czerwonak, Dopiewo, forum, Forum Gospodarcze Metropolii Poznań, Gospodarka i biznes, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska, Powiat poznański, Poznań, Puszczykowo, Rokietnica, Skoki, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Tarnowo Podgórne
 - 1