2014-05-06

Konferencja "Delimitacja obszarów metropolitalnych - zagadnienia metodyczne i praktyczne"Zapraszamy do udziału w konferencji: "Delimitacja obszarów metropolitalnych - zagadnienia metodyczne i praktyczne", która odbędzie się 14 maja br. terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Konferencja adresowana jest do przedstawicieli samorządów miejskich obszarów funkcjonalnych, naukowców, urbanistów, planistów przestrzennych i specjalistów od zarządzania, jak również zainteresowanych studentów szkół wyższych.
Celem konferencji jest przegląd wykonanych w ostatnim czasie opracowań na temat delimitacji miejskich obszarów funkcjonalnych, ze szczególnym uwzględnieniem polskich metropolii, zaprezentowanie stosownych metod i kryteriów oraz wykorzystania delimitacji w praktyce planowania przestrzennego i zarządzania terytorialnego, szczególnie w kontekście realizacji Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, zgłoszeń dokonywać należy do 12 maja 2014 r. na adres: planowanie@metropoliapoznan.pl

Zobacz także:
Koncepcja Kierunków Rozwoju Przestrzennego Metropolii Poznan ›


Załączniki:
program.pdf [254.83 KB]


Tagi:
Buk, Czerwonak, delimitacja, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, konferencja, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska, Powiat poznański, Poznań, Puszczykowo, Rokietnica, Skoki, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Tarnowo Podgórne
 - 1