2010-07-22

Serwis turystyczny na stronie Aglomeracji PoznańskiejNa stronach portalu Aglomeracji Poznańskiej uruchomiliśmy nową zakładkę "Turystyka". Można tam znaleźć m.in. informacje o jeziorach i kąpieliskach w Poznaniu i podpoznańskich gminach.

Dzięki temu, że gminy modernizują swoje kąpieliska i urządzają nowe, mieszkańcy mogą korzystać z nowoczesnych, strzeżonych plaż z bogatą infrastrukturą, wypożyczalniami sprzętu turystycznego, placami zabaw i boiskami do gier zespołowych.
Niektóre jeziora są bardziej atrakcyjne dla plażowiczów, a inne dla miłośników sprzętu wodnego lub dla wędkarzy. Wiedza na ten temat może okazać się bardzo przydatna, szczególnie w tak upalne dni, jak teraz. Nasz serwis ma umożliwić wybór najlepszego miejsca do spędzenia czasu nad wodą w zależności od zainteresowań i oczekiwań.
Zdajemy sobie sprawę, że temat nie został wyczerpany. Będziemy nadal uzupełniać informacje o jeziorach i kąpieliskach aglomeracji.
Zapraszamy do odwiedzania naszych stron.

Tagi:
Aglomeracja Poznańska, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Oborniki, Ogłoszenia, Pobiedziska, Powiat poznański, Poznań, Puszczykowo, Rokietnica, Skoki, Sport i rekreacja, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Śrem, Tarnowo Podgórne, turystyka
 - 1