Metropolia Poznań - Wspólnie tworzymy rozwiązania

2016-10-06

Turniej siatkówki o puchar dyrektora GOSiR Dopiewo

Hala sportowa GOSiR Dopiewo w niedziele 2 października 2016 roku gościła 10 zespołów siatkarskich rywalizujących w turnieju o puchar dyrektora GOSiR Dopiewo.

Zawody odbywały się na 2 boiskach, w sumie rozegrano 27 spotkań, które często kończyły się tie break-ami.   Najwięcej emocji przyniosło starcie półfinałowe pomiędzy zespołami Kontra banda i  Samojedynki. Ostatecznie wygrała Kontra banda 2-1 w setach, gdzie III set zakończył się wynikiem 16-14 (tie-break grano do 10 pkt).
Puchar zdobyła  Kontra banda, która  2-1 w finale pokonała zespół MS Active. Na najniższym stopniu podium znalazł się zespół Samojedynki,  który pokonał 2-1 drużynę z Drezdenka. Tradycyjnie na zakończenie turnieju najlepsze zespoły otrzymały puchary i nagrody rzeczowe.